Kreditas su nekilnojamojo turto įkeitimu Puiki galimybė atsikratyti skolų
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 66 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 1 % tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1404,50 €, mėnesio įmoka – 21,28 €, mėnesio administravimo mokestis - 5,70 € bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 14 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 14,00 % iki 59,95 %.

Kreditas su nekilnojamojo turto įkeitimu

 • Kredito suma
  iki 100 000 €
 • Maža
  palūkanų norma
 • Greitas
  grąžinimo terminas
 • Galimybė
  atsikratyti skolų

Turite nekilnojamojo turto ir Jums reikalingi pinigai jo remontui ar didelės vertės pirkiniui? Vartojimo kreditas Jums čia nepadės. Kreditas su nekilnojamojo turto įkeitimu – labai geras sprendimas. Įkeitus butą, namą, vasarnamį ar kitą nekilnojamąjį turtą už gautas kredito lėšas galima įsigyti kitą nekilnojamojo turto objektą, suremontuoti būstą ar įgyvendinti kitus, didesnių lėšų reikalaujančius planus.

Šį kreditą galite naudoti tiek asmeninėms, tiek šeimos ar namų ūkio reikmėms.

Sąlygos:

Gavėjo amžius nuo 19 - 60 metų

Paskolos suma nuo 1000 iki 100 000 €

Kredito suma iki 80 % įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės

Palūkanos nuo 14 % per metus

Galima 12 mėnesių pertrauka nuo mokėjimų

Grąžinimo terminas iki 10 metų