Kokią sumą pageidaujate pasiskolinti?
Kokiam laikotarpiui?
Mėnesinis mokėjimas:
0
BVKKMN : 0 %
Paskolos palūkanų norma: 0 %
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 500 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 46,93 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 470,00 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 634,83 €, mėnesio įmoka – 53,00 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 80,86 %, sutarties sudarymo mokestis – 30,00 €, mėnesinis administravimo mokestis - 0 €

Kreditai bei finansinės Paskolos.lt paslaugos

Kokias paskolas galima gauti iš Paskolos.lt?

Paskolos.lt siūlo savo nuolatiniams ir naujiems klientams net kelių skirtingų tipų paskolas, kurias galėtume sąlyginai skirti į paskolas su užstatu ir be užstato. Paskolos su užstato skirstomos į: kreditus įkeičiant automobilį ar nekilnojamąjį turtą. Šios paskolos skiriasi didesne suma, ilgesniu išmokėjimo terminu ir mažesne palūkanų norma, palyginti su paskolomis be užstato. Iš pastarųjų Paskolos.lt siūlo greituosius ir vartojimo kreditus. Kiekvieno tipo paskola tipas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš imant kreditą rekomenduojame atidžiai susipažinti su sąlygomis, o kilus klausimų – susisiekti su mūsų specialistais.

Mūsų paskolų privalumai

  • Suma – nuo 50 € iki 100000 €.
  • Naujam klientui – iki 800 € kreditas iki 3 mėnesių terminui su 0% palūkanų norma.
  • Iki 3000 € iki 3 metų terminui be užstato.
  • Daug įvairių apmokėjimo būdų.
  • Kreditai įkeičiant automobilį arba nekilnojamąjį turtą atitinkamai iki 5 arba 15 metų terminui.
  • Mūsų palūkanų normos mažesnės nei konkurentų.

Be išvardytų tipų paskolų yra ir kitų, pavyzdžiui, hipoteka (kai sudaroma hipoteka nekilnojamajam turtui), SMS kreditas, mažosios bei verslo paskolos, taip pat išperkamoji nuoma, pirkimas išsimokėtinai ir kt. Norėdami gauti palankiausius reklaminius bei specialius pasiūlymus, užsiregistruokite mūsų tinklalapyje. Tokiu būdu Jūs pirmi sužinosite visą informaciją apie geriausias paskolas Lietuvoje!