Kokią sumą pageidaujate pasiskolinti?
Kokiam laikotarpiui?
Mėnesinis mokėjimas:
0
BVKKMN : 0 %
Paskolos palūkanų norma: 0 %
Prieš skolindamiesi susipažinkite su kredito sutarties sąlygomis ir pasikonsultuokite su specialistais. Pavyzdžiui, jei pasiskolintumėte 700 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 86,21 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1068 €, mėnesio įmoka – 89 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 132,60 %.

Paskolos.lt SMS kreditai

Gerbiamas kliente!

Visas greitojo kredito paraiškas mes priimame mūsų partnerių SMSPinigai.lt. tinklalapyje

Greitas kreditas - paslaugos aprašymas

Deja, SMS kredito sąvoka (ang. SMScredit) pažįstama dar ne visiems - daugelis su ja anksčiau tiesiog nesusidūrė.

SMS kreditas kaip galimybė gauti greitąją paskolą

Dažniausiai šiuo terminu vadinama greitoji paskola, gaunama išsiuntus trumpąją SMS žinutę. Taigi, klientas, norėdamas gauti paskolą, išsiunčia kreditoriui nustatyto turinio žinutę, o pastarasis, gavęs šią žinutę, suteikia kreditą. Tokiu atveju klientui net nereikia pildyti paraiškos internetu – pakanka po ranka turėti mobilųjį telefoną.

Greitųjų SMS kreditų privalumai:

  • Pateikti paraišką greita ir paprasta.
  • Nereikalinga prieiga prie kompiuterio bei interneto.
  • Greitas kreditavimo komisijos sprendimas.
  • Kreditą panaudoti galima bet kokiais tikslais (taip pat ir išsiimti grynaisiais pinigais).
  • Paskolos suma – iki 1000 €.

Kur gauti SMS kreditą?

Gauti paskolą išsiuntus trumpąją SMS žinutę atrodo pakankamai paprasta, tačiau šiuo metu nemažai nebankinių finansinių institucijų tokiu būdu paskolų nebeteikia. Visų pirma – saugumo sumetimais, antra – dėl nedidelio tokių paslaugų populiarumo. Kad ir kaip būtų, gauti SMS kreditą galima, pavyzdžiui, iš "SMSPinigai". Galbūt Jums nėra būtina naudotis trumposiomis SMS žinutėmis prašant paskolos, tačiau Jūsų poreikius patenkintų paraiškos pildymas internetu, tad siūlome susipažinti su visomis Paskolos.lt finansinėmis paslaugomis ir užpildyti paraišką jau dabar!