Kredito kortelė iki 5000€ 2% grįžta nuo pirkinių

Kodėl paskolą geriausia imti būtent iš „Paskolos.lt“?

 • Pirmas kreditas nemokamai!

  Pirmas kreditas naujiems klientams nuo 300 € iki 1000 € iki 1 metų laikotarpiui – gauk šiandien, grąžink laiku, nemokėk palūkanų.
  Pateikti paraišką internetu pirmam kreditui gauti

 • Vartojimo paskola iki 15000 €!

  Vartojimo kredito suma yra nuo 300 € iki 15000 €, grąžinimo laikotarpis nuo 3 mėnesių iki 6 metų!
  Įforminti vartojimo kreditą internetu

 • Patogi mobilioji versija!

  Neturite šalia kompiuterio – ne bėda! Tavo telefonas visada su tavimi, o naudodamasis juo ir patogia mūsų tinklalapio mobilia versija gali visada operatyviai pateikti paraišką kreditui gauti ar pasitikrinti suteikto kredito būklę.

 • 8 apmokėjimo būdai!

  Taip! Apmokėti kreditą pas mus paprasta, patogu ir saugu kaip niekada! Mes priimame įmokas per „Perlo“ ir „FoxBox“ terminalus, parduotuvėse „Maxima“, Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose, taip pat „NARVESEN parduotuvėse“ ir „R-KIOSK“ kioskuose visoje Lietuvoje! Apmokėti galima tiek banko kortele, tiek grynaisiais!
  Žinoma mokėti galima ir banko pavedimu. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą!
  Su visais mokėjimo būdais susipažinti galite skiltyje Apmokėjimas.

 • Pigiau nei pas konkurentus!

  Mes esame apgalvoto ir atsakingo kreditavimo šalininkai! Todėl patariame iš pradžių įvertinti rinkoje esančius kreditavimo pasiūlymus ir tik paskui priimti galutinį sprendimą.
  Esame įsitikinę, kad galime pasiūlyti Jums palankiausią finansavimo būdą, o mūsų ir Jūsų bendradarbiavimas bus abipusiai malonus ir ilgalaikis.
  Norėdami susipažinti su ypatingomis nuolaidomis, taip pat asmeninias pasiūlymais Jums, prisiregistruokite mūsų tinklalapyje ir apsilankykite specialių pasiūlymų skiltyje.

 • Pratęsk arba pakeisk apmokėjimo terminą!

  Pas mus galite atidėti kredito mokėjimo terminą. Jeigu artėja kredito įmoka, o Jūs laikinai negalite apmokėti kredito, pratęskite kredito grąžinimą kelioms dienoms.
  Daugiau informacijos apie kredito pratęsimą.
  Jei Jūs gaunate darbo užmokestį arba kitas pajamas, iš kurių vykdote kredito apmokėjimą, ir jų data nesutampa su mokėjimo data, Jūs galite perkelti įmokų mokėjimo datas per 15 arba per 30 dienų.
  Daugiau informacijos apie mokėjimo datos pakeitimą.

 • 6 būdai susisiekti su mumis ir gauti visą reikiamą informaciją!

  Sužinoti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus galite šiais 6 būdais: